KONST / Litografier / Färglitografi 3616531
nr 361 6531
Färglitografi
sign. 149/300, "barfönster", 39x52
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2005
16/5 15:32:44
Signe Persson-Melin (f. 1925)